Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
  Adobe Photoshop CC 14.0 Final TR | Katılımsız Google Arama
İnanılmaz görüntüleri gerçeğe dönüştürmek için daha fazla özgürlük, hız ve güç. En gelişmiş netleştirme aracı da dahil olmak üzere yeni ve yeniden tasarlanan onlarca özelliğe sahip olacaksınız. Çalışmalarınızı Behance®'te paylaşarak geribildirimler alın ve projelerinizi sergileyin. En yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişim sağlayın. Tüm kreatif dünyanız tek bir yerde bir arada.

YENİ Yeni Akıllı Netleştirme
Zengin dokular, belirgin kenarlar, göze çarpan ayrıntılar. Yeni Akıllı Netleştirme özelliği, bugün varolan en gelişmiş netleştirme teknolojisidir. Netliği artırıp parazit ve haleleri minimuma indirmek için görüntüleri analiz eder ve yüksek kaliteli, doğal görünümlü sonuçlar için ince ayarlar yapmanızı sağlar.

YENİ Akıllı üst örnekleme
Düşük çözünürlüklü bir görüntüyü basıldığında mükemmel görünmesini sağlayacak şekilde genişletin veya büyük bir görüntüyle başlayarak poster veya reklam panosu boyutunda küçültün. Yeni üst örnekleme parazit eklemeden ayrıntıları ve netliği korur.

YENİ Eklenen genişletilmiş özellikler
Photoshop, Creative Cloud'un bir parçası olarak beklediğiniz güçlü görüntü ve video düzenleme özelliklerinin tümünü sunmasının yanı sıra daha önce Photoshop Extended'da bulunan gelişmiş 3B düzenleme ve görüntü analizi araçlarını da içerir.

YENİ Camera Raw 8 ve katman desteği
Camera Raw düzenlemelerini Photoshop'un içinde istediğiniz bir katmana veya dosyaya filtre olarak uygulayın, ardından dilediğiniz şekilde geliştirin. Üstelik yeni Adobe® Camera Raw 8 ile görüntüleri iyileştirmeye, perspektif deformasyonlarını düzeltmeye ve vinyet oluşturmaya yönelik daha hassas yollar bulacaksınız.

YENİ Düzenlenebilir yuvarlak köşeli dikdörtgenler
En çok istek alan özelliklerden biri şimdi sizlerle. Artık şekilleri oluşturulduktan önce veya sonra yeniden boyutlandırabilir, düzenleyebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Hatta yuvarlak köşeli dikdörtgenlerin her bir köşe yarıçapı için düzenleme yapabilirsiniz. Şekil web için uygunsa dosyadaki CSS verilerini dışa aktararak zaman kazanabilirsiniz.

YENİ Çoklu şekil ve yol seçimi
Tek seferde birden çok yol, şekil ve vektör maskesi seçerek daha az tıklatmayla daha çok iş başarın. Çok sayıda yol içeren çok katmanlı belgelerde bile yeni bir filtre modu kullanarak istediğiniz yolu (ve tüm katmanları) doğrudan tuval üzerinde kolaylıkla hedefleyebilirsiniz.

YENİ Kamera Titreşimini Azaltma
Kamera hareketi sebebiyle başarısız olduğunu düşündüğünüz çekimleri kurtarın. Bulanıklığın sebebi ister düşük deklanşör hızı, ister uzun odak uzunluğu olsun, Kamera Titreşimini Azaltma özelliği hareketin yörüngesini analiz ederek çekimin netliğini yeniden kazanmasına yardımcı olur.

YENİ Genişletilmiş Akıllı Nesne desteği
Akıllı Nesne desteği sayesinde Bulanıklaştırma Galerisi ve Sıvılaştırma efektlerini hiçbir bozukluğa yol açmadan uygulayın. Görüntü veya videoya bulanıklaştırma efektleri veya itme, çekme, buruşturma veya şişirme efektleri eklediğinizde orijinal dosyanız bozulmadan kalır. Dosyanızı kaydettikten sonra bile istediğiniz zaman efektleri düzenleyebilir ya da kaldırabilirsiniz.

YENİ Gelişmiş 3B boyama
Canlı önizlemeler şimdi 3B nesneler ve doku haritaları üzerinde boyama yaparken 100 kata kadar daha hızlı ve daha çabuk yanıt veriyor. Güçlü Photoshop boyama motoru sayesinde tüm 3B modelleri mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

YENİ Geliştirilmiş metin stilleri
Metnin istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için saatlerce uğraşıyorsunuz. Yazı stilleri, formatınızı daha sonra tek bir tıklatmayla uygulayabileceğiniz bir hazır ayar olarak kaydetmenizi sağlar. Üstelik tüm Photoshop belgelerinizde kullanabileceğiniz yazı stilleri de tanımlayabilirsiniz.

YENİ CSS niteliklerini kopyalama
Bir web tasarımını elle kodladığınızda, yuvarlak köşeler ve renkler gibi öğeler her zaman orijinal belgenizdekilerle eşleşmeyebilir. Bundan böyle belirli tasarım öğeleri için CSS kodu oluşturmayı Photoshop'a bırakın ve kodu kopyalayıp istediğiniz sonuçları .

YENİ Koşullu Eylemler
Rutin işleme görevlerini Koşullu Eylemler ile otomatikleştirin. Bu komutlar eğer/o halde ifadeleri kullanarak oluşturduğunuz kurallara göre farklı eylemler arasından otomatik seçim yapar.

YENİ Geliştirilmiş 3B Sahne paneli
Çoğalt, Örnek, Gruplar ve Sil gibi Katmanlar panelinden tanıdığınız seçeneklerin çoğunu içeren 3B Sahne paneliyle 2B'den 3B düzenlemeye daha kolay geçiş yapın.

YENİ Zaman kazandıran iş akışı özellikleri
Küçük fakat sizin gibi kullanıcılardan en çok istek alan özelliklerle sık kullanılan görevlerde zaman kazanın. Yeni değiştirici tuşlarıyla yolları daha kolay oluşturun, boşluk tuşuyla yolları taşıyın, PNG formatlarına ICC profilleri ekleyin ve çok daha fazlasını yapın.

YENİ Geliştirilmiş 3B efektler
Gölgeler ve yansımalar 3B resminizi mükemmel kılabilir. Yüksek kaliteli canlı önizlemeler ise muhteşem görünümlere daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca çok daha güzel ışıma efektleri, sahne aydınlatmaları ve yükseltiler ile dokular için aydınlatmalar kolaylıkla oluşturulabilir.

YENİ Web dosyalarından renk içe aktarma
İlham almak veya varolan web içeriklerinin renk düzenlerini kolayca eşleştirmek için renk örneklerini doğrudan HTML, CSS, veya SVG dosyalarından içe aktarın.

YENİ Yazı için sistem kenar yumuşatma özelliği
Mac veya Windows® sisteminizin kenar yumuşatma özelliğiyle yakından eşleşen bir seçenekle, yazılarınızın web üzerinde nasıl görüneceğine ilişkin gerçekçi bir önizleme alın.

Boyut: 1,08 GB
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm
MD5: 54538A4FBC7EED130EB8C79976295B04
Platform: Windows 7 / 8 / 8.1
[x86 & x64]
.: Kurulum Notları :.

# Varsayılan Dil Türkçe Olarak Ayarlanmıştır.
# Güncelleme Denetimleri Kapatılmıştır.
# 32 ve 64 Bit Sürümü Birleştirilmiştir Sisteminize Uygun Olanı Kurulur.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…


 
 
Tarih
:
07.07.2014 10:17:01
Kategorisi
:
Tüm Programlar
İndirilme Sayısı
:
11
Yorum Sayısı
:
0
Ekleyen
:
üMiT SeZeR
Içerigi Paylasin Butonu
EkleBunu Sosyal Paylasim Butonu
 

 Kategorideki Diğer Dosyalar
 Avast Free Antivirus 2015 10.2
5.24 MB
 UnHackMe Full 7.20 Build 440 İ
 IObit Malware Fighter Pro 2.4.
 RegRun Security Suite Premium
 ProgDVB Professional Full 7.06
 Advanced RAR Repair 1.2 – Rar
 CCleaner Technician Edition 4.
4,14 MB
 AVG Internet Security 2014 Bui
164 MB
 Yandex Browser 34.0.1847.18774
54,8 MB
 7-Zip 9.34 Alpha TR | Katılıms
2,77 MB
 µTorrentPlus 3.4.2.32239 Final
3,83 MB
 VLC Media Player 2.1.4 Final T
47,9 MB
 WinRAR 5.10 Final TR | Katılım
4 MB
 Winamp Pro 5.666 Build 3516 Fi
16,8 MB
 TeamViewer Enterprise 9.0.2994
6,25 MB
 Super Codec Pack 2.1.3 | Katıl
54,5 MB
 Skype 6.16.0.105 Final TR | Ka
25,4 MB
 Revo Uninstaller Pro 3.0.8 Fin
10,6 MB
 Picasa Photo Organizer 3.9.137
16,9 MB
 Nero 2014 Micro Lite 15.0.2400
37,9 MB
 Dosyaya Ait Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle