Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
 Yasal Uyarı
Kullanım koşullarımız ve YASAL Uyarı

www.vezirportal.com Ücretsiz Firma Tanıtım Sitesidir. Hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir.
Bilgilerinin Silinmesini İsteyen Firmalar İletişim Bölümünde Bizlere Ulaşabilirler.

UYARI 1 : ''www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Tüm Firmaların, Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM  İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.'

UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Vezirportal.Com, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.
Vezirportal.Com, ziyaretçilerinin, kullanıcılarının oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun”da tanımlanan “yer sağlayıcı”; kendi ürettiği içeriklerle ilgili olarak ise “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
Vezirportal.Com’un ziyaretçilerinin , kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Vezirportal.Com, hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.
Vezirportal.Com içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri,
  • *İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
  • *Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,
  • *Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,
  • *Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,
  • *Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini
Sunmak kaydıyla Vezirportal.Com’un İletişim Bölümünden bildirim yapabilirler. Bu iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler Vezirportal.Com sisteminden en kısa sürede çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.
Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Vezirportal için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksinizin değiştirilebilir.
Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek Vezirportal'a bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve Vezirportal'ın herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.


1) Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları,makaleler, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi yasal zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.vezirportal.com sorumlu tutulamaz.

2) Bu Site'de yer alan bilgiler, isimler,şirket kimlikleri,fotoğraflar, logolar, ikonlar, ziyaretçiler veya Firmalar tarafından sağlanmaktadır. www.vezirportal.com' un temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur. Bu sitede sağlanan bilgiler sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yazılmıştır. Sizin sorumluluğunuz bu sitede yer alan bilgileri amacına uygun olarak kullanmak olmalıdır.

3) Sizin tarafınızdan(Ziyaretçi veya Firma Sahipleri) www.vezirportal.com a verilen sitede yayınlanmasını istediğiniz firma bilgileri(telefon,mail,hakkımızda .vs) ve fotoğraflar dışındaki tüm bilgiler gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler www.vezirportal.com tarafından gerekli olmadıkça üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. Ayrıca bu bilgilerin doğruluğu tamamen size aittir. www.vezirportal.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sizin tarafınızdan verilen bu bilgilerinize yeni kampanya ve sistemlerimizi tanıtan bilgiler yollanmaktadır, üye olarak bunları kabul etmektesinizdir.

4) Siteyi kullanmakla, Site hakkında veya Site ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacaktır. Ayrıca Vezirköprü/SAMSUN Mahkemeleri görev ve yer olarak yetkili olacaktır.


www.vezirportal.com sitesine giriş yapan herkes, işbu "Yasal Uyarı"yı okuyup aynen kabul etmiştir.


Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 9,765625E-02 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle