İstanbul ilaçlama firması - Bakırköy - İstanbul | Tarım Ürünleri, İlaçları, Ziraai Alet Ve Makinaları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


İstanbul ilaçlama firması
Tarım Ürünleri, İlaçları, Ziraai Alet Ve Makinaları Sektöründedir.

İstanbul ilaçlama firması Firma Kodu : 1024 

Firma Tanıtım

İstanbul'da Metkim Böcek İlaçlama Firması olarak zararlı haşere türlerine yönelik ilaçlama yapmaktayız. İstanbul İlaçlama Firması hizmetlerimiz 7/24 geçerlilik taşımakla birlikte en geç iki saatte böcek ilaçlama yapılması gereken bölgeye ulaşırız. Hizmetlerimiz İstanbul'un her ilçesinde geçerlidir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Ahmet Bükçü
Adres: İncirli Caddesi Ferah Apartmani No :76/21 Bakirköy/İSTANBUL / Bakırköy - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34000
Telefon(lar): 02124664580 -
Fax - Cep: 02124664580 - 05324601024
Web Site: http://www.metkimbocekilaclama.com/
E-Mail: metkimfirma@gmail.com
Toplam Ziyaret: 4817
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 17.11.2015 10:39:43

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

İstanbul ilaçlama firması Anahtar Kelimeleri

İstanbul ilaçlama firmaları, İstanbul haşere ilaçlama, İstanbul böcek ilaçlama, İstanbul fare ilaçla

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,8125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle