Koza Mühendislik - Ümraniye - İstanbul | Diğer Firmalar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Koza Mühendislik
Diğer Firmalar Sektöründedir.

Koza Mühendislik Firma Kodu : 1746 

Firma Tanıtım

Koza Mühendislik, 2013 yılı Mayıs ayında Akaryakıt Doğalgaz ve LPG sektörüne mühendislik,  montaj, taahhüt ve servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamız Akaryakıt Doğalgaz ve LPG sektöründe, kurulduğu yıldan bu yana teknik altyapısı, konusunda eğitimli ve deneyimli personeli, yeterli donanımı ile birçok projeyi başarı ile hayata geçirmiştir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Kemal Şeyhoğlu
Adres: Altınşehir Mah. Alemdağ Cad. Kaya Sk. No:3/A Alemdağ - İstanbul / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 02163141774 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: medya@cappabilisim.com
Toplam Ziyaret: 2429
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 18.7.2016 15:35:15

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 4,277344 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle