Ankara Eşya Taşımacılığı Firmaları Çankaya - Çankaya - Ankara | Nakliyat Ve Taşımacılık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Ankara Eşya Taşımacılığı Firmaları Çankaya
Nakliyat Ve Taşımacılık Sektöründedir.

Ankara Eşya Taşımacılığı Firmaları Çankaya Firma Kodu : 1755 

Firma Tanıtım

Ankara Nakliyat Fiyatları  Ankara nakliyat fiyatları bölgelere göre değişir. Ankarada ilk nakliyat işi yapan firmaların nakliyat fiyatları oldukça pahalıydı. Ankara halkının seçim sanşı olmadığı için sayıca az olan ankara nakliyat firmaları ile çalışıyorlardı. Ankara nakliyat hizmeti için verdikleri ücretin karşılığını alamıyorlardı. Nakliyat sigortası eskilerde yoktu. Olası bir kazada zarar müşteri ye aitti. Günümüzde bütün problemler bir çok nakliyat firması tarafından çözülmüştür. Sanal dünyadan kolaylıkla ulaşabildiğimiz binlerce nakliyatçıdan doğru olanı seçebiliyoruz. Ankara nakliyat fiyatları alarak değerlendirme yapabiliyoruz. Ankara'da ki nakliyat firmalarındaki fiyat farklılıklarının semtlere göre kimi zaman insanına göre fiyat vermektedir. Ankara nakliyat fiyatları mevsimlere görede değişiklik gösterdiği söylenmektedir. Ankara nakliyat fiyatları ile ilgili dürüst insanlar ile çalışmalısınız. Ankara nakliyat firmalarındaki nakliyatçıların aklınızı karıştırabilir doğru değerlendirme yapmak için dikkat edebileceğiniz maddelerden ilki Ankara nakliyat firmalarından alacağınız fiyatlardan uygun, ucuz olduğu için seçmeyin. Ankara nakliyat fiyatlarını seçerken firmanın özgeçmişine dikkat etmelisiniz. Ankara'da kaç yıldır nakliyat sektöründe nakliye yapıyorlar. Ankara nakliyat firmasının referanslarını incelemelisiniz. Nakliyat işinde kullanılacak nakliyat araçlarını değerlendirmelisiniz. Nakliyat işini yapacak nakliyecilere dikkat etmelisiniz evinize misafir edeceğiniz insanların hoşgörüsü ve iletişimi çok önemlidir. Ankara nakliyat fiyatları verilecek evin metre kare hesabı ile muvafik olan nakliyat aracı ve yeterli sayıda nakliyeci ile ihtiyaçlarınızı Ankara nakliyat fiyatları karşılar. Ankara nakliyat fiyatları müşterimizin verdikleri çek ile de çalışmaktayız. Biz Ankara'da ilk kurulmuş Ankara evden eve nakliyat eşya taşımacılığı firmasıyız.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: ilkan çakmak
Adres: 7/24: TELEFON İLE ULAŞABİLİRSİNİZ :ADRES: Seyran Cad-No: 57/ASeyranbağları – Çankaya – ANKARATel: 0312 436 75 60 – 0312 436 75 61Faks: 0312 431 31 85GSM: 0532 475 41 50 – 0542 792 13 34 / Çankaya - Ankara - Türkiye
Posta Kodu: 06400
Telefon(lar): 0312 436 75 60 - 0312 436 75 60
Fax - Cep: 0312 436 75 61 -
Web Site: http://www.ankaranakliyattasimacilik.com
E-Mail: atakantasimacilik@gmail.com
Toplam Ziyaret: 2655
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.7.2016 15:40:02

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Ankara Eşya Taşımacılığı Firmaları Çankaya Anahtar Kelimeleri

evden eve nakliyat, evden eve nakliye, evden eve taşıma, evden eve taşımacılık, ev taşıma şirketleri

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,427734 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle