secam ses ışık sahne sistemleri - Selçuklu - Konya | Elektronik Araçlar Satış Mağazası Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


secam ses ışık sahne sistemleri
Elektronik Araçlar Satış Mağazası Sektöründedir.

secam ses ışık sahne sistemleri Firma Kodu : 1760 

Firma Tanıtım

Firmamız, ticaret hayatına 1988 yılında elektronik ürünlerin satışı vepazarlama hizmetleri ile başlamış,1999 yılında ise ses-ışık,sahne sistemleri satış ve kiralama hizmetleri sektöründe ticari hayatına devam etmiştir.Konser,festival,miting,açılış,fuar,defile,parti ve eğlence organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan çözümleri profesyonel şartlarda sunan firmamız,bunun sonucunda ilke olarak benimsediği müşteri memnununiyeti için bütün işlerini yerinde ve zamanında kusursuzca gerçekleştirmiştir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: ömer topak
Adres: küçük ihsaniye mah. sitre sok. hazım uluşahin iş merkezi B blo no:2/V selçuklu konya / Selçuklu - Konya - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 05427863676 - 03322350494
Fax - Cep: 03322350494 -
Web Site: https://www.secamaudio.com
E-Mail: info@secamaudio.com
Toplam Ziyaret: 2514
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 21.7.2016 12:56:05

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

secam ses ışık sahne sistemleri Anahtar Kelimeleri

ses,ışık,sahne,trans,konser,festival,miting

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 8,933594 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle