HSC ARITIM SAN.TİC. A.Ş. - Seyhan - Adana | Su ve Sıhhi Tesisat Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


HSC ARITIM SAN.TİC. A.Ş.
Su ve Sıhhi Tesisat Sektöründedir.

HSC ARITIM SAN.TİC. A.Ş. Firma Kodu : 1773 

Firma Tanıtım

HSC Arıtım San.Tic. A.Ş.  AQUATÜRK ve HydroSafe markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup,müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.Geniş tecrübeli personel kadrosuyla proje,mühendislik,taahhüt,imalat,satış,servis ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.  Proje, Mühendislik ve Dizayn Hizmetleri  HSC Arıtım, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fi zibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.  Taahhüt ve İmalat Hizmetleri  Müşteri memnuniyetini ilke edinen fi rmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini de büyük bir başarıyla yürütmektedir. Satışı yapılan bir çok ürünü atölyelerinde imal ederek gerekli parçaların temin süresini çok kısa zamana indirdiği gibi ürünlerdeki kalite çıtasını her zaman yükseltmektedir. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.  Servis  Teknik ekibimiz tarafından montaj ve işletmeye alınan sistemlere süpervizörlük hizmeti de verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır. Yapılan projede mutlaka muhatap fi rmanın bir teknik elemanının proje ile ilgili eğitimi fi rmamız tarafından verilmektedir. Satış sonrası hizmetlerini de başarıyla sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahele etmektedir. Kendi kurmuş olduğumuz sistemlerimiz ve daha önce kurulu bir sisteme sahip müşterilerimize de aylık ve yıllık servis sözleşmeleri yaparak periyodik bakım hizmeti tecrübeli mühendis kadromuzla yürütülmektedir.  Satış  HSC Arıtım, ithalat ve imalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir. Bu süreçte, geniş yedek parça ve malzeme stoğu ile sistem ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır.  Yedek Parça  Satışını yaptığı sistemlerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması halinde gerekli yedek parçaların tümünü stoklarından temin etmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: operatör
Adres: T.Cemal Beriker Bulv. 45115 Sk. No:16/E Seyhan-Adana / Seyhan - Adana - Türkiye
Posta Kodu: 01100
Telefon(lar): 03224290999 -
Fax - Cep: 03224290473 -
Web Site:
E-Mail: hscadn@gmail.com
Toplam Ziyaret: 3076
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 26.7.2016 18:45:59

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

HSC ARITIM SAN.TİC. A.Ş. Anahtar Kelimeleri

Su Arıtma Sistemleri, Endüstriyel Su Arıtma, Fabrika Su Arıtma, İşyeri Su Arıtma, Toplu Konut Su Arı

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 11,56738 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle