AGS -Guvenlik Kamera Alarm Sistemleri - Beşiktaş - İstanbul | Güvenlik Sistemleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


AGS -Guvenlik Kamera Alarm Sistemleri
Güvenlik Sistemleri Sektöründedir.

AGS -Guvenlik Kamera Alarm Sistemleri Firma Kodu : 2229 

Firma Tanıtım

AGS Güvenlik Sistemleri 2009 yılında kurularak hizmet hayatımıza başladık. AGS  Güvenlik olarak; elektronik güvenlik sistemleri alanlarında uzmanlaşmış olup, profesyonel teknik çözümler sunmaktayız.  glr201416959    Montaj Hizmetleri : Müşterilerimiz talepleri doğrultusundaki ürünlerin yerinde kablolama alt yapısı ile montaj uygulamasını sağlamak. Servis Hizmetleri : İşletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arızanın  ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir. Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek vermek için ulaşır.  Bakım anlaşması hizmetleri ; İşletmelerde bulunan elektronik güvenlik sistemleri ve buna bağlı donanımlar ile kablo altyapısı belirlenen şartlar doğrultusunda yapılan sözleşme ile servis ve danışmanlık hizmetleri konusunda garanti altına alınmış olunur. Bu sözleşme şartları, kurumda kullanılan altyapıya göre hazırlanarak donanım (parça) hariç ya da donanım dahil olarak yapılabilmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Erdal Yılmaz
Adres: Sinanpaşa Mah Selamlık Caddesi No 12 / Beşiktaş - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34353
Telefon(lar): 02122361826 -
Fax - Cep: 05321584255 -
Web Site: www.agsguvenlik.net
E-Mail: agskamera@gmail.com
Toplam Ziyaret: 2766
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 24.11.2016 09:58:22

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

AGS -Guvenlik Kamera Alarm Sistemleri Anahtar Kelimeleri

kamera sistemi , alarm sistemi , kamera sistemleri , güvenlik sistemleri

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,359375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle