Ankara Matbaa ve Promosyon Hizmetleri - Çankaya - Ankara | Matbaalar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Ankara Matbaa ve Promosyon Hizmetleri
Matbaalar Sektöründedir.

Ankara Matbaa ve Promosyon Hizmetleri Firma Kodu : 3316 

Firma Tanıtım

Ankara firmamızda web tasarımı, ( şahıs veya şirket ) promosyon ( ajanda, kalem, takvim, kupa vb.) matbaa ve basım ( kartvizit, kaşe, broşür, afiş vb.) tabela ve totem ( led li, gömmeli, kabartmalı, ahşap, kapı önü vb.) hizmetleri verilmektedir. Firmamız 2011 yılından itibaren hizmet vermekte olup kaliteli, güvenilir ve en hızlı şekilde hizmet verilip önceliği müşteri memnuniyeti olmaktadır. Firmamız Ankara içi yüz yüze görüşüp ürün teslimatını elden yapmakta olup, Türkiye genelinde ise telefon ve mail üzerinden görüşülüp kargo ile teslimatı yapılmaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Dursun Sözcü
Adres: çamlıtepe mah. ozanlar sok. no: 19 kurtuluş / Çankaya - Ankara - Türkiye
Posta Kodu: 06100
Telefon(lar): 3124319591 - 3124319590
Fax - Cep: - 5327718002
Web Site: http://www.kartvizitbrosur.com/
E-Mail: info@kartvizitbrosur.com
Toplam Ziyaret: 913
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 26.9.2017 14:02:22

Sayfa Araçları
 
 


Ankara Matbaa ve Promosyon Hizmetleri Anahtar Kelimeleri

kartvizit, kaşe, broşür, tabela, ajanda, totem, klasör, amerikan servisi, blok not, oto paspası,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,140625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle