Kombi Servis - Ümraniye - İstanbul | Elektronik Araçlar Bakım Onarım Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Kombi Servis
Elektronik Araçlar Bakım Onarım Sektöründedir.

Kombi Servis Firma Kodu : 3320 

Firma Tanıtım

firmamız anadolu yakasında 7 gün 24 saat uzman kadrosuyla kombi bakım, onarım, tesisat temizlik, ialçalı petek yıkama, bakım ve onarımlarla hizmetinizde. 216 310 18 18

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Harun Tangal
Adres: çakmak abide sok / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34000
Telefon(lar): 216 310 18 18 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.teknikservisx.com
E-Mail: th_group@gmail.com
Toplam Ziyaret: 980
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 27.9.2017 11:48:02

Sayfa Araçları
 
 


Kombi Servis Anahtar Kelimeleri

kombi servis, petek yıkama, baymak servis, vaillant servis, demirdöküm servis, eca servis, buderus

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,15625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle