Glas Cam - Kemalpaşa - İzmir | Cam İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Glas Cam
Cam İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Glas Cam Firma Kodu : 3323 

Firma Tanıtım

Glas Cam Ambalaj, İzmir'de kurulan cam şişe ve cam kavanoz ürünlerin satışını gerçekleştiren köklü bir firmadır. Tüm cam ambalaj ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılayan Glas Cam bu yıla özel indirimlerle sizleri bekliyor.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: irfan bingöl
Adres: 85 Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No:65/A1 / Kemalpaşa - İzmir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0 232 886 82 27 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.glascam.com/tr/home/
E-Mail: glascamambalaj@gmail.com
Toplam Ziyaret: 1366
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 27.9.2017 16:30:13

Sayfa Araçları
 
 


Glas Cam Anahtar Kelimeleri

Cam ambalaj, Cam şişe, Cam kavanoz, Zeytinyağı şişesi, Şarap şişesi, Cam kavanoz firmaları, Cam şişe

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,171875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle