peksöz tesisat - Bahçelievler - İstanbul | Su ve Sıhhi Tesisat Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


peksöz tesisat
Su ve Sıhhi Tesisat Sektöründedir.

peksöz tesisat Firma Kodu : 962 

Firma Tanıtım

Su Tesisat Ustaları Olarak İşimizi Özenle Yapıyoruz Su tesisatı tamiri makinesi ile noktasal bulgular yaratarak sizlere en sağlıklı çözüm önerileri sunarız ve her eline su tesisatı tamiri makinesi alan kişiler evinize gelebilir ve size çözümden çok zarar meydana getirir. Ayrıca evinizde su tesisatlarına bağlanan borularda herhangi bir patlak oluşursa zaman…

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: osman
Adres: Kocasinan Merkez Mh. Kızılelma Cd. No:8/6Bahçelievler İstanbul / Bahçelievler - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0212 461 42 43 -
Fax - Cep: 0212 461 42 43 -
Web Site: http://istanbulsutesisati.net/
E-Mail: istanbulsutesisati.net@gmail.com
Toplam Ziyaret: 4218
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 27.10.2015 13:46:45

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

peksöz tesisat Anahtar Kelimeleri

istanbul su tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, cihazla su kaçağı tespiti,su ka

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle