Devlet Destekli - Bozöyük - Bilecik | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Devlet Destekli
Danışmanlık Sektöründedir.

Devlet Destekli Firma Kodu : 1227 

Firma Tanıtım

ev, evlilik, tarım ve hayvancılık desteklemeleri
Devletdestekli.com isimli web sitemizde, girişimciler, iş kurmak isteyenler, devlet teşviklerinden yararlanmak isteyenler için devlet destekli kredi, 
hayvancılık kredisi, devlet destekli özel okullar, burslar, kyk bursu sorgulama gibi konular yer almaktadır.
Emekliler, işsizler ve çalışmayanlar için devlet destekli ev kredisi,
Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından verilen devlet teşvik ve desteklemeleri, yeni iş yeri açmak isteyenler için teşvikler,
esnaflar için 30 bin lira hibe kredi, buğday desteklemeleri ve prim ödemeleri, mazot desteği, gübre ve sertifikalı tohum desteği konularımız arasındadır.
Çiftçilere verilmekte olan olarak buğday desteklemesi, mazot parası ve gübre desteği ne zaman yatacak, ne zaman ödenecek gibi sorular sitemizde yayımlanmaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: devlet
Adres: ev, evlilik, tarım ve hayvancılık desteklemeleriDevletdestekli.com isimli web sitemizde, girişimciler, iş kurmak isteyenler, devlet teşviklerinden yararlanmak isteyenler için devlet destekli kredi, hayvancılık kredisi, devlet destekli özel okullar, burslar, kyk bursu sorgulama gibi konular yer almaktadır.Emekliler, işsizler ve çalışmayanlar için devlet destekli ev kredisi,Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından verilen devlet teşvik ve desteklemeleri, yeni iş yeri açmak isteyenler için teşvikler,esnaflar için 30 bin lira hibe kredi, buğday desteklemeleri ve prim ödemeleri, mazot desteği, gübre ve sertifikalı tohum desteği konularımız arasındadır.Çiftçilere verilmekte olan olarak buğday desteklemesi, mazot parası ve gübre desteği ne zaman yatacak, ne zaman ödenecek gibi sorular sitemizde yayımlanmaktadır. / Bozöyük - Bilecik - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 05300000000 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.devletdestekli.com/
E-Mail: destek.devlet@yandex.com.tr
Toplam Ziyaret: 4175
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 21.1.2016 16:21:10

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Devlet Destekli Anahtar Kelimeleri

İşyeri kredisi, En düşük faizli kredi, Kosgeb hibe kredi, Hayvancılık kredisi,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,140625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle