İSTANBUL BİLİŞİM - Şişli - İstanbul | Telefon Ve Telekominikasyon Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


İSTANBUL BİLİŞİM
Telefon Ve Telekominikasyon Sektöründedir.

İSTANBUL BİLİŞİM Firma Kodu : 1349 

Firma Tanıtım

Firmamız 2002 yılı CeBIT Bilişim Fuarına katılarak sektöre giriş yapmıştır.  Fuarda Sony ve Hitachi görüntü ses sistemleri ile Sony Vaio notebook ürün gruplarının en yeni modellerini tanıtarak adından söz ettirmiştir.  Stratejik iş planları çerçevesinde sony, philips, Panasonic, samsung, LG, fujitsu Siemens, Hitachi , sharp, Apple, Dell, gibi dünya markalarını bünyesine katarak yatırımlarına devam edip mağaza ve e-ticaret pazarında büyümeye gitmiştir.  Bilişim500 2009 yılında görüntü ve ses sistemleri alanında Türkiye'de en çok satış yapan ve son 3 yılda hızlı büyüyen bilişim firması ödüllerini almıştır.  Yazılı, görsel ve dijital medyaya yapmış olduğu yatırımlar ile online alışveriş sitelerinin en güçlü isimlerinden biri olmuştur.  www.istanbulbilisim.com.tr 25 kategoride 250.000 çeşit ürün ile e-ticarette aranan bir markadır.  Bugün 3.500 metrekare Airport AVM ve Çağlayandaki retail mağazaları ile e-ticaret ve call center üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir.Aylık 2.5 milyon ziyaretçi sayısı, 200 binden fazla sosyal medya takipçisi ile 1 milyon üyemize nerede olurlarsa olsunlar en iyi ürünü en iyi fiyata ulaştırmak için çalışmaktayız.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: LEVENT MENTEŞE
Adres: MERKEZ MAH DARULACEZE CAD. NADİDE SOK NO:2 / Şişli - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 08503330912 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.istanbulbilisim.com.tr
E-Mail: lmentese@istanbulbilisim.com.tr
Toplam Ziyaret: 3811
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 3.3.2016 15:38:03

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

İSTANBUL BİLİŞİM Anahtar Kelimeleri

teknoloji,alışveriş

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,734375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle