Eterik Danışmanlık Terapi Merkezi - Bakırköy - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Eterik Danışmanlık Terapi Merkezi
Danışmanlık Sektöründedir.

Eterik Danışmanlık Terapi Merkezi Firma Kodu : 1928 

Firma Tanıtım

Eterik Danışmanlık Terapi Merkezi  Psikolog Yaşam koçu ve Bioenerji Uzman kadromuzla sizlere aşağıdaki hizmetleri vermenin mutluluğu yaşıyoruzç  - Aile Danışmanlığı  - Çoçuk ve Ergen Terapisi  - Bireysel Terapi   - Çift ve Aile Terapisi  - Koçluk Hizmetleri  - Bioenerji  - KET(Kozmik Enerji Tedavisi)  - Farkındalık Yaratma  - Sosyal İlişkiler  - Reiki  - Kurumsal Danışmanlık  - Uzaktan Bioenerji Tedavisi  - Nlp  -Bireysel ve Mekansal Enerji Uyumlaması  -Spiritüel Danışmanlık   Sizlere en iyi hizmet vermek adına sitemizi inceleyebilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz...  www.eterikdanismanlikmerkezi.com.tr

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Celalettin Salih Dost
Adres: Kartaltepe Mahallesi İncirli Caddesi Bahçesaray Sokak No:1/4 / Bakırköy - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34144
Telefon(lar): 02125701705 -
Fax - Cep: 02124662055 -
Web Site: www.eterikdanismanlikmerkezi.com.tr
E-Mail: info@eterikdanismanlikmerkezi.com.tr
Toplam Ziyaret: 3580
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 3.9.2016 17:52:27

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Eterik Danışmanlık Terapi Merkezi Anahtar Kelimeleri

Bakırköy Psikolog, Bakırköy Aile Danışmanı, Bakırköy Bioenerji Uzmanı, Bakırköy Reiki ,Spiritüel

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,515625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle