Hür Su - Maltepe - İstanbul | Su ve Sıhhi Tesisat Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Hür Su
Su ve Sıhhi Tesisat Sektöründedir.

Hür Su Firma Kodu : 2025 

Firma Tanıtım

35 Yıllık sektör tecrübemizle tanker suyu taşımacılığında derin tecrübelerimiz 8 araçlık tanker parkımız günlük 3.000 ton su rezerviyle ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermekteyiz. Fİrmamız tecrübeli personeli temiz ve bakımlı araçlarıyla Otel - Hastane - Okul - İnşaat - Fabrika - İnşaat Yıkımı(Arazöz) - Peyzaj Sulama - Havuz ve Süs havuzu dolumlarında sektorde öncü referanslarımızla hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mert Kaya
Adres: Taş ocağı mevkii mezarlık yolu no:31 B.bakkalkoy / İSTANBUL / Maltepe - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0 216 561 99 00 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: info@tankersuyu.gen.tr
Toplam Ziyaret: 3309
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 7.10.2016 13:48:50

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Hür Su Anahtar Kelimeleri

tanker suyu , kullanma suyu , havuz suyu

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,109375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle