IGR URBAN HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ - Merkez - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


IGR URBAN HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ
Danışmanlık Sektöründedir.

IGR URBAN HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ Firma Kodu : 2037 

Firma Tanıtım

IGR URBAN Haşere Kontrol Hizmetleri'nin

Amacı : Toplum sağlığının kaletisini artırmak için böcek ve kemirgen gibi zararlı problemlerinden kaynaklanan sağlıksız koşulları çevre bilinçli bir yaklaşımla düzeltmedeki etkin çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip edip müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaktır.

Vizyonu : Müşteri odaklılık, girişimcilik, araştırmacılık, verimlilik, güvenirlilik ve takım ruhuna sahip nitelikli kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşu olmaya devam etmektir.

Misyonu : Her türlü ortam için  son derece eğitilmiş biyosidal ürün uygulama sertifikalı teknisyenler , düşük zehirli ve uzun süre etkili ürünler, zararlıların biyolojisine dayalı prosedürler ve etkin ekipman kullanımını içeren entegre haşere kontrol programları oluşturarak uzun süreli , düşük maliyetli haşere kontrolü sağlamaktır.

 

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: OLCAY GÜR
Adres: GÜVEN MAH. MENDERES CAD. NO.64/A / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34
Telefon(lar): 0212 553 33 30 -
Fax - Cep: 0212 553 53 93 -
Web Site: http://igrurban.com.tr
E-Mail: info@igrurban.com.tr
Toplam Ziyaret: 3471
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 11.10.2016 10:59:13

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

IGR URBAN HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ Anahtar Kelimeleri

böcek ilaçlama,ilaçlama firmaları, fare ilaçlama,güngören ilaçlama, fare kapanı,pire uygulaması

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,9921875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle