GNY SANAYİ BIÇAKLARI - Zeytinburnu - İstanbul | Ambalaj Sanayi Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


GNY SANAYİ BIÇAKLARI
Ambalaj Sanayi Sektöründedir.

GNY SANAYİ BIÇAKLARI Firma Kodu : 2170 

Firma Tanıtım

ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLERİN TAMAMINDA KULLANILAN  KAĞIT ,KARTON, OLUKLU MUKAVVA,PLASTİK ALİMİNYUM,PVC KENARBANT,YAPİŞKANLI BANT  VB. SEKTÖRLERDE KULLANILAN SANAYİ BIÇAKLARIN İMALAT,BAKIM VE BİLEMESİNİ YAPIP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNMAKTAYIZ.  

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: SERKAN
Adres: Maltepe Mah. Çifte Havuzlar YoluMutlu Aksu Sanayi Sitesi No:83 / Zeytinburnu - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0212 482 18 31 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.gnybicak.com
E-Mail: info@gnybicak.com
Toplam Ziyaret: 1599
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 9.11.2016 08:44:56

Sayfa Araçları
 
 


GNY SANAYİ BIÇAKLARI Anahtar Kelimeleri

kağıt,ambalaj,bıçak,dairesel bıçak,biye,masura,jilet,kesim,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,0625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle