Antalya Konuksever Halı Yıkama - Merkez - Antalya | Halı Yıkama Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Antalya Konuksever Halı Yıkama
Halı Yıkama Sektöründedir.

Antalya Konuksever Halı Yıkama Firma Kodu : 3504 

Firma Tanıtım

alı Yıkama ayrı bir sektördür Bu yüzden bu hizmetten faydalanabilmek için doğru yerleri bulmak pek de kolay sayılmaz Çünkü antalya'da merdiven altı firmalar çoğaldı O yüzden işini dürüst ve güven vererek yapan firmalar pek görünmemek de Çünkü merdiven altı firmalar Buna müsaade etmiyor ucuz bir şekilde hizmet vererek müşterileri kendine çekiyor Bu yüzden çoğu Ev Kadınları Halı Yıkama şirketlerinden çok rahatsız Bunun sebebi ise merdiven altı firmalarla muhatap olup çalıştığından dolayı kendilerini çok mağdur etmişlerdir Peki doğru yeri aramak için antalya Çağlayan halı yıkamayı deneyebilirsiniz halılarınız yıkandı geldi kapıya kadar memnun kalmadığınız halı içinize sinmedi ücretsiz bir şekilde tekrar yıkama hizmeti vermektedir O yüzden doğru tercih diyerekten bu firmayla çakışabilirdiniz Çağlayan Halı Yıkama amacı para alıp gitmek değil müşteri kazanarak daha fazla müşteri kapasitesine arttırmayı Hedef alarak halılarınızı yıkamaktır 2. Garantisi olan halı yıkama firmaları arıyorsanız bizi Tercih edebilirsiniz Bizler işimizi Güven kalite Güleryüz ile karşılıyoruz halı yıkamak bizim işimiz

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Okan Daşdemir
Adres: Konuksever Mahallesi 871 Sokak Kayalar Apt / Merkez - Antalya - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0551 167 5466 - 0551 167 21 25
Fax - Cep: -
Web Site: http://antalya-hal-temizleme.business.site/
E-Mail: okandsdmr7777@gmail.com
Toplam Ziyaret: 1783
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 15.12.2017 22:25:51

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Antalya Konuksever Halı Yıkama Anahtar Kelimeleri

Antalya Konuksever Halı Yıkama,Antalya Dadaş Halı Yıkama,Antalya Halı Yıkama,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,515625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle