izmir akademi diş - Konak - İzmir | Diş Hekimleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


izmir akademi diş
Diş Hekimleri Sektöründedir.

izmir akademi diş Firma Kodu : 4581 

Firma Tanıtım

Kliniğimiz 2016 yılında kurulmuştur.  İzmir'in en merkezi yerleşim alanlarından birisi olan Konak Yağhaneler'de hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: izmir akademi diş
Adres: Güneşli Mahallesi Eskiizmir Caddesi No:17/A Yağhaneler,Konak,İZMİR / Konak - İzmir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 02322508180 -
Fax - Cep: -
Web Site: https://www.izmirakademidis.com
E-Mail: artunyilmaz789@gmail.com
Toplam Ziyaret: 118
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 1.08.2019 15:32:03

Sayfa Araçları
 
 


izmir akademi diş Anahtar Kelimeleri

izmir akademi diş, dental implant, diş teli tedavisi, gülüş tasarımı, diş beyazlatma, çocuk diş heki

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,40625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle