Klinik psikoloğu - Merkez - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Klinik psikoloğu
Danışmanlık Sektöründedir.

Klinik psikoloğu Firma Kodu : 535 

Firma Tanıtım

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, Aile içi ilişkiler de sorumluluk alabilme, Kaygılar, Korkular, Okul başarısı/ders çalışma/okulu bırakma isteği, Çalma davranışı, Sınav kaygısı, Bağımlılıklar( internet, madde), Geleceğe karşı umutsuzluk, Depresyon,  Öfke problemleri, Yas danışmanlığı, Sosyal fobi, Kariyer yönelimi, Aile içi ilişki problemleri.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Başak Tanrıverdi
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Bizimkent KonutlarıB – 01 – 9 Blok Daire : 2 Beylikdüzü / İstanbul / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34600
Telefon(lar): 0542 401 17 24 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://basaktanriverdi.com/
E-Mail: socialpsikolog@gmail.com
Toplam Ziyaret: 4828
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 01.04.2015 10:07:47

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Klinik psikoloğu Anahtar Kelimeleri

psikolog, klinik psikolog, çocuk ve ergen psikoloğu, yetişkin psikoloğu, evlilik psikoloğu

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,28125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle