Zümrüt Led Aydınlatma - Vezirköprü - Samsun | Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Zümrüt Led Aydınlatma
Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektöründedir.

Zümrüt Led Aydınlatma Firma Kodu : 74 

Firma Tanıtım

Mağazaların vitrinlerine konulan 500 watlık bir projektör, günlük 10 saat çalışması halinde yılda 273 YTL'lik elektrik harcarken led ise sadece 54 YTL harcıyor. Çok iyi bir ampulün ömrü 2 bin saatken bir led'in ömrü 100 bin saatten fazla.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Zümrüt Led Aydınlatma
Adres: Belediye Binası Altı / Vezirköprü - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 55900
Telefon(lar): 0362 647 44 86 -
Fax - Cep: - 0544 853 54 09
Web Site: http://www.zumrutled.com
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 8382
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.09.2012 17:58:25

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Zümrüt Led Aydınlatma Anahtar Kelimeleri

Zümrüt Led Aydınlatma,vezirköprü Zümrüt Led Aydınlatma

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle