Buse Aydınlatma - Merkez - Ankara | Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Buse Aydınlatma
Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektöründedir.

Buse Aydınlatma Firma Kodu : 852 

Firma Tanıtım

Buse iç mekan ve dış mekan aydınlatma, standart aydınlatma ürünleri yanısıra klasik ve modern tarzda avizeler, zemin aydınlatma, tavan aydınlatma, duvar aplikleri, masa lambaları ve bahçe aydınlatma ürünleri, aksesuarları ve ekipmanlarının; ithalat ve ihracata uygun olarak üretimini yaparak, hızla gelişmekte olan global aydınlatma endüstrisinde, Türkiyenin aydınlatma sistemleri üretiminin önemli bir temsilcisi olmak amacıyla, 1992 yılında Ankarada kurulmuştur.

Geniş bilgi ve tecrübemizle, kısa bir süre içerisinde Türkiyenin  aydınlatma sektöründe lider firmalarından birisi olarak, yakın bir gelecekte dünya aydınlatma sektöründe de söz sahibi bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Türkiye aydınlatma ürünleri üreticileri arasında getirdiğimiz yenilik ve kalite standartları ile haklı bir yere sahip olduk ve aydınlatma sektöründeki bilgi ve tecrübemizi hem kaliteli hem de pratik ve zaman tasarrufu sağlayan ürünlerden oluşan bir üretim portföyü oluşturmak için biraraya getirdik.

Yüksek kalitedeki Buse Aydınlatma ürün yelpazesi; kaliteli ve pratik, ofis ve ticari, iç ve dış aydınlatma ürünleri, tesis yöneticilerinin, müteahhitlerin, mimar ve dizaynırların mevcut istek ve taleplerini karşılayabilmek amacıyla tasarlanıp üretilmektedir.

Şirketimiz standart üretiminin dışında, isteğe bağlı olarak özel değişik model ve şekillerde de üretim yapmaktadır. Müşteri isteklerine öncelik veren bir politikanın sonucunda, firmamız her türlü servis ve ürün garantisini müşterilerimize gerek satış ve gerekse satış sonrası süreçte vermektedir. Firma yönetimimiz ve personeli geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışacaktır. Buse Aydınlatma  kalite ve estetiğin yetenekli ellerde sevgiyle bir araya geldiği doğru adres.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mehmet YÜKSEL
Adres: Agac isleri Sanayi Sitesi 1354 Cad 1357 Sk No: 14 / Merkez - Ankara - Türkiye
Posta Kodu: 06290
Telefon(lar): 0312 311 53 31 -
Fax - Cep: 0312 311 54 31 -
Web Site: http://www.buseaydinlatma.com.tr
E-Mail: buse@buseaydinlatma.com.tr
Toplam Ziyaret: 4203
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 19.09.2015 17:27:03

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Buse Aydınlatma Anahtar Kelimeleri

dis mekan aydinlatma, dekoratif aydinlatma, aydinlatma direk, park bahce aydinlatma, kamera direk

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1601563 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle