Kolici Oluklu Mukavva - Küçükçekmece - İstanbul | Ambalaj Sanayi Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Kolici Oluklu Mukavva
Ambalaj Sanayi Sektöründedir.

Kolici Oluklu Mukavva Firma Kodu : 973 

Firma Tanıtım

İhtiyacınız olan her türlü koli, kutu ve ambalaj malzemelerinin üretimi üretim tesislerimizde yapılır ve web sayfalarımız ve mağazalarımızdan sizlere sunulur.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Hakan Esen
Adres: Mehmet Akif Mahallesi Bahariye Caddesi No:61/B / Küçükçekmece - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34304
Telefon(lar): 02126593659 -
Fax - Cep: 05324120623 -
Web Site: http://www.kolici.com
E-Mail: busra@kolici.com
Toplam Ziyaret: 2168
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 29.10.2015 15:18:43

Sayfa Araçları
 
 


Kolici Oluklu Mukavva Anahtar Kelimeleri

koli, kutu, kutu koli, karton koli, ambalaj malzemeleri, karton koli, balonlu naylon, koli satışı

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,0625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle